Niezły
6

Greedy Penguins to platformówka, w której sterujesz małym pingwinem. Zeskakując z platformy na platformę musisz zebrać jak najwięcej monet.

Zadanie jest niełatwe. W Greedy Penguins ekran szybko przewija się w dół a platformy mają różne właściwości. Niektóre wybijają pingwina do góry, inne zapadają się. Należy zebrać rozsiane po drodze monety i jednocześnie uniknąć upadku w przepaść. Niebezpieczne są też platformy najeżone kolcami. Nie samymi pieniędzmi żyje pingwin - od czasu do czasu trafi się i ryba czyli dodatkowe życie.

Greedy Penguins nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jedyny dostępny stopień trudności wydaje się zbyt trudny dla początkujących a opcje są dość symboliczne. Można zapisać swój wynik na liście najlepszych graczy. Do wyboru są tylko imiona pingwinów występujących w grze. Dostępny jest tryb dla dwóch graczy poprzez Bluetooth.

Greedy Penguins to gra zręcznościowa, w której skaczesz pingwinem po platformach w poszukiwaniu monet. Nie jest to jednak ani łatwe ani specjalnie interesujące.

Najczęściej pobierane Akcji na windowsmobile

Więcej
Greedy Penguins

Download

Greedy Penguins 1.00

Opinie użytkowników o Greedy Penguins